Pildistaja ja kujundaja

See oli ehk aastal 1997 või 1998, kui minu kätte sattus pikalt kapis seisnud isa peegelkaamera Zenit. Siis sai sellele sisse ostetud film ja asutud pildistama, kuid kahjuks ei kestnud see rõõm kaua, kuna katik otsustas töö lõpetada. Tol ajal ei teadnud ma midagi ei tundlikusest, fookuskaugusest ega särist. Vaatamata sellele sai tehtud paras hulk pilte, mis avaldasid muljet ja nii olingi ma nakatunud pildistamise pisikuga.

Aastad möödusid ja aegajalt sai ikka pildistatud, seda küll eelkõige “seebikarpidega”, kuid 2006 aastal soetasin oma esimese peegelkaamera. Hobikorras on saanud sellega teha päris palju pilte ja nüüdseks on elu nii kaugele jõudnud, et muudkui sammun edasi sel teel, ja järjest enam saab suurest hobist väikene töö, mille kaudu püüan jäädvustada kõike seda ilusat, mis meid siin maailmas ümbritseb.

Lemmikuks on minu jaoks pildistamisel n.ö. olustiku pildid, kuid ega ei saa üle ega ümber inimestest ja ka tehnika huvi tõttu erinevatest masinatest. Kõike püüan jäädvustada eelkõige loomulikus keskkonnas, sest nii on minu meelest alati parem ja ehedam.

Nii et kui sul on soov jäädvustada miskit oma elus pildile, siis võib alati kontakteeruda ja küsida võimalusi.

Lisaks pildistamisele olen tegelenud ka viimase 10 aasta jooksul väga erinevate trükiste ja asjade kujundamise – disainimisega, alates flaieritest ja lõpetades näituse stendide ning plaadiümbristega. Olen kujundanud ka mõned logod firmadele. Nii et kui on ka sellises valdkonnas abi vaja, siis pöördu julgelt ja küsi pakkumist.

Ühenduse saamiseks võid kirjutada aadressil mikk@piisk.ee